Szertartás- és Programrend

logó kép

palyazatkep

EFOP-1.3.5-16-2016-00086

pályázat keretében rendszeres összejöveteleink:

Ifjúsági csoport                hetente

Idősek klubja                     kéthetente

Család csoport                  havonta

Közösségi filmklub          kéthavonta

Önképző kör                       havonta

Hirdetés 2019. 09. 08.

• Kedden du. 4-kor az Oltalom Tagóvoda gyermekeinek megáldása lesz templomunkban, amelyet Juhász Géza helynök atya végez.
  • A búcsú előtti takarítást szerdára tervezzük. Szertettel kérem, hogy a szokott módon minél többen kapcsolódjunk bele a munkába.
  • Templomunk búcsúját a következő vasárnap tartjuk. Az ünnepi szentbeszédet Szepesi Szilárd múcsonyi parókus mondja, a 11-kor kezdődő liturgia főcelebránsa Szarka József ker. esperes. Egy hét múlva este már nem lesz szertartás. – Szombaton, a búcsút megelőző napon, bár ünnep, de csak este 18 órakor lesz szent liturgia, előtte 17 órától gyóntatás és vecsernye.
  • Akik tavasszal elsőáldozáshoz kívánják vezetni gyermeküket, kérem írassák be a felkészítő hittancsoportba. Kérem továbbá: jelezzék felém a szülők, ha gyermekük a Mátyás óvodába jár, hogy be tudjam kapcsolni őket az ottani hittanfoglalkozásokba.
  • Egyházközségünk kirándulással egybekötött zarándoklatot szervez szept. 20-22-ig (péntektől vasárnapig) Máriapócsra. Jelentkezés és bővebb információ a sekrestyében.
  • Megérkezett a Szemle szeptemberi száma, ezt, és a Gk. Szemlélet magazint is jó szívvel ajánlom a testvérek figyelmébe.

MarkerredMarkerred

Magyarország
Edelény
Újtemplom út 2-4.

Phone REDPhone RED

+36/48 341-821

iPhone REDiPhone RED

Bank Cards REDBank Cards RED

10701238-65647965-51100005

Kérjük válaszd a teljes nézetet!